Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Konferencja online „Szkoła bliżej ucznia” – praktyczne rozwiązania systemowe w obszarze ochrony małoletnich, 21.05.2024

21 maja /13:00 - 18:00

149zł

Szanowni Państwo!

Akredytowana Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon ma zaszczyt zaprosić Dyrektorów, Nauczycieli i Pedagogów na wyjątkową konferencję, która odbędzie się 21.05.2024 roku w formie online.

Tytuł konferencji brzmi: „Szkoła bliżej ucznia” – praktyczne rozwiązania systemowe w obszarze ochrony małoletnich. To nie jest szkolenie w temacie standardów ochrony małoletnich (choć te są ważnym elementem naszego spotkania) – nasze wydarzenie jest całościowym podejściem do problematyki krzywdzenia dzieci oraz standardów, jakie warto (trzeba) wprowadzić systemowo w szkole, przedszkolu, placówce, aby zapewnić dzieciom i młodzieży ochronę przed krzywdzeniem. Tematyka będzie poruszana z różnych perspektyw: prawnika, sędziego, interwenta, pedagoga, psychologa, a także instytucji które na co dzień zajmują się tym obszarem.

Miejsce konferencji: online

Data: 21.05.2024

Cena: 149 zł/os.

Szczegółowy program znajduje się na poniższej grafice:

Serdecznie zapraszamy!

  Zapisy na konferencję : Konferencja online "Szkoła bliżej ucznia" - praktyczne rozwiązania systemowe w obszarze ochrony małoletnich, 21.05.2024


  UWAGA: kręcące się kółeczko po naciśnięciu "Wyślij" nie oznacza braku rejestracji. Prosimy odczekać kilka sekund aż pojawi się komunikat o prawidłowej rejestracji. Na potwierdzenie otrzymają Państwo emaila.

  Szczegóły

  Data:
  21 maja
  Godzina:
  13:00 - 18:00
  Koszt:
  149zł
  Kategoria Wydarzenie:
  Witryna internetowa:
  www.lektikon.pl

  Organizator

  INSTYTUT NAUKI LEKTIKON
  Phone
  660 721 999
  Email
  kontakt@lektikon.edu.pl
  Zobacz witrynę: Organizator

  Miejsce wydarzenia

  On-Line