Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

WEBINAR: Nie takie wymagania straszne, jak je opisują. Formułowanie wymagań edukacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego.

26 stycznia /19:00 - 20:00

Free

Zapraszamy dyrektorów, nauczycieli i pedagogów na cykl krótkich, bezpłatnych spotkań pod nazwą „Godzina z Ekspertem w Lektikonie”. Spotykamy się we wtorki i czwartki, zawsze o godzinie 19.00. W trakcie spotkania będziecie Państwo mogli posłuchać eksperta, następnie pojawi się sesja pytań i odpowiedzi, a także dyskusja z Państwa udziałem. Na tapet bierzemy ważne dla nauczycieli tematy, a nasi eksperci rozprawią się ze wszystkimi, nawet najtrudniejszymi zagadnieniami i wątpliwościami.

TEMAT: Nie takie wymagania straszne, jak je opisują. Formułowanie wymagań edukacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego.

26.01.2023r. (czwartek) - godz. 19:00

Korzyści uczestnika: 

 • Uczestnicy poznają, a może przypomną sobie tajniki formułowania wymagań edukacyjnych. Uświadomią sobie na co zwrócić uwagę podczas formułowania wymagań, jak poprawnie je tworzyć, a także jakich błędów się wystrzegać oraz jak ustalić ocenę śródroczna i roczną zgodnie z wymaganiami edukacyjnymi. Zobaczą, że nie takie wymagania straszne, jak je opisują;)

Program webinaru:

 1. Podstawa prawna konstruowania wymagań edukacyjnych.
 2. Wymagania edukacyjne a ocenianie.
 3. Taksonomia celów kształcenia.
 4. Formułowanie wymagań edukacyjnych z poszczególnych przedmiotów – przykłady.

Prowadzący: Anna Mendela

Do webinaru zostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zarejestruj się na nasz bezpłatny webinar.

  Zapisy na webinar: Nie takie wymagania straszne, jak je opisują. Formułowanie wymagań edukacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego. / Godzina z ekspertem / - 26.01.2023r. - online - Anna Mendela

  WAŻNA INFORMACJA!

  Link do webinaru zostanie wysłany zaraz po zarejestrowaniu się. Proszę sprawdzić swoją skrzynkę email (również w folderze SPAM), gdyby link nie dotarł prosimy o kontakt.


  UWAGA: kręcące się kółeczko po naciśnięciu "Zarejestruj" nie oznacza braku rejestracji. Prosimy odczekać kilka sekund aż pojawi się komunikat o prawidłowej rejestracji. Na potwierdzenie otrzymają Państwo emaila.

  Szczegóły

  Data:
  26 stycznia
  Godzina:
  19:00 - 20:00
  Koszt:
  Free
  Kategoria Wydarzenie:

  Miejsce wydarzenia

  On-Line

  Organizator

  INSTYTUT NAUKI LEKTIKON
  Telefon:
  660 721 999
  Adres e-mail:
  kontakt@lektikon.edu.pl
  Zobacz witrynę: Organizator