Zapraszamy do zapisów na POZYTYWNĄ Konferencję w Nowym Sączu

Pozytywna Konferencja - plakat informacyjny

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Pedagodzy, Rodzice

W imieniu Instytutu Nauki Lektikon zapraszam na wyjątkowe, jubileuszowe wydarzenie, jakim jest, „Pozytywna konferencja – czyli jak dawać dzieciom siłę”. Konferencja ta jest dedykowana głównie dyrektorom, nauczycielom i rodzicom z Nowego Sącza i ościennych powiatów.

W nieoczywistej rzeczywistości pandemicznej, chcemy mówić o kondycji psychicznej dzieci i młodzieży – czyli o rzeczach trudnych – w sposób pozytywny, skupiając się na proaktywności i strefie wpływu wszystkich osób, których poruszane tematy dotyczą.

Nasz zespół postanowił zaprosić prelegentów, którzy w tak ważnych kwestiach  są autorytetami i będą się dzielić własnymi doświadczeniami oraz wiedzą, w jaki sposób każdy dyrektor, nauczyciel, wychowawca, rodzic może dawać Dzieciom siłę. Pojawią się więc Tomasz Bilicki, Jan Mela, Sylwia Anderson-Hannej, Kinga Sanocka. Bardzo nam zależy na tym, by nasi Uczestnicy wyszli zmotywowani do działania, z konkretnym planem i pozytywnym nastawieniem.

Chcąc, aby każda zainteresowana szkoła( a także każda osoba indywidualna) mogła wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne warunki udziału. Każdy dyrektor, który wykupi udział stacjonarny w konferencji dla 5 nauczycieli, w kwocie 99zł/osoba, będzie mógł zarejestrować całą radę pedagogiczną do udziału w formie online. Dodatkowo sam dyrektor otrzyma zaproszenie do bezpłatnego udziału w formie stacjonarnej.

Każda osoba, która chce wziąć udział w konferencji, może dokonać zakupu indywidualnego w kwocie 89zł (wpisując w formularzu KOD Kinga) w formule stacjonarnej lub 49zł w formule online.

Kinga Sanocka
Koordynator Instytutu Nauki Lektikon
na województwo małopolskie- wschód. 

Zarejestruj się

Program konferencji:

13.00- 13.15 Otwarcie konferencji. Wprowadzenie do Jubileuszu 10-lecia IN Lektikon- Radosław Świergosz

13.15-14.00 Stan psychiczny naszych dzieci. Rola dorosłego w obliczu kryzysu- prelekcja on-line, Tomasz Bilicki

14.00-14.30 Komunikacja z dzieckiem bazująca na relacjach i potrzebach- Kinga Sanocka

14.30-15.15 Współczesne wyzwania wychowawcze-zestaw narzędzi i technik Pozytywnej Dyscypliny – Sylwia Anderson-Hanney

15.15-16.00 Upadamy by powstać-osobiste doświadczenie wychodzenia z kryzysu – Jan Mela

16.00- 16.30 Panel dyskusyjny

Ostatnio dodane:

Najbliższe szkolenia: