Nowy rok szkolny 21/22 – nowe korzyści – nowe możliwości!

Szanowni Dyrektorzy! Szanowni Nauczyciele! 🔊📣🎙️
Bardzo dziękujemy za efektywną współpracę w zeszłym roku szkolnym i korzystanie z naszych form rozwojowych. 🏆👌Mamy dużą wdzięczność za zaufanie, którym nas obdarzyliście i pozytywne informacje zwrotne, jakimi się dzielicie. 💚
Nadszedł nowy rok szkolny, a z nim nowe wyzwania i potrzeby. 🤔🤔🤔 Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny możemy odpowiedzieć na te właśnie potrzeby i sprostać stawianym nam oczekiwaniom.
W tym celu w okresie wakacyjnym, mocno postawiliśmy na rozwój. 👌💪 ✅Poszerzyliśmy ofertę naszych propozycji szkoleniowych i rozwojowych. ✅Zwiększyliśmy bazę wykwalifikowanych trenerów i wykładowców, którzy również zasilą szeregi kadry naszych studiów podyplomowych realizowanych z Szczecińską Wyższą Szkołą Collegium Balticum stacjonarnie w Zatorze lub w formie onlinowej. ✅Przygotowaliśmy także propozycję wsparcia rozwojowego dla rodziców, z których mogą skorzystać szkoły w ramach organizowanej pedagogizacji.
Poniżej przesyłamy propozycję, z czego możecie Państwo skorzystać w trakcie całego roku szkolnego, jak również zawarliśmy tutaj propozycje szkoleń w miesiącu wrześniu:
👉 Nowe szkolenia Rad Pedagogicznych – dostosowane do kierunków polityki oświatowej.
👉 Studia podyplomowe realizowane onlinowo lub stacjonarnie w Zatorze. Trwa rekrutacja na 11 najbardziej popularnych kierunków.
👉 „Przystanek Rodzic”- wsparcie w szkół w temacie pedagogizacji Rodziców. Wybierz pakiet spotkań szkoleniowych dla Rodziców. Link: https://www.lektikon.edu.pl/przystanek-rodzic-2021/
👉 Bezpłatna ogólnopolska konferencja dla dyrektorów i nauczycieli organizowana z Fundacją Marka Kamińskiego i Wyższą szkołą Collegium Balticum „ Jak nie zwariować w nowym roku szkolnym”. Termin 7 września godz 17-20. Można zgłaszać całe Rady pedagogiczne, konferencja jest nagrywana, uczestnicy otrzymują zaświadczenia.
👉 Szkolenia otwarte na bieżąco uzupełniane.
Wrzesień:
– 3.09 Nadzór pedagogiczny dla dyrektorów
– 7.09, 8.09, 9.09 Awans zawodowy nauczyciela
Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych propozycji. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Anna Ryszka – wicedyrektor NPDN IN Lektikon 🤗💚💪

Ostatnio dodane:

Najbliższe szkolenia: