Ładowanie Wydarzenia

Zapraszamy dyrektorów, nauczycieli i pedagogów na cykl krótkich, bezpłatnych spotkań pod nazwą „Godzina z Ekspertem w Lektikonie”. Spotykamy się we wtorki i czwartki, zawsze o godzinie 19.00. W trakcie spotkania będziecie Państwo mogli posłuchać eksperta, następnie pojawi się sesja pytań i odpowiedzi, a także dyskusja z Państwa udziałem. Na tapet bierzemy ważne dla nauczycieli tematy, a nasi eksperci rozprawią się ze wszystkimi, nawet najtrudniejszymi zagadnieniami i wątpliwościami.

TEMAT: Pomysł na lekcję wychowawczą zasady “fair play”

9.03.2023r. (czwartek) - godz. 19:00

Korzyści uczestnika: 

 • Uczestnicy poznają ideę olimpizmu i zasady “fair play” w życiu. Przypomną sobie korzyści dozwolonego dopingu. Poznają ludzi zachowań“fair play”. Przekonają się na przykładach, że kryzys, porażka dopingują do rozwoju.
  Rywalizacja czy współpraca, jakie korzyści przynoszą.
  Jaka jest wartość z pokonania samego siebie?

Program webinaru:

 1. Idee olimpizmu w sporcie i w życiu – krótka powtórka z historii.
 2. Sportowcy zachowań “fair play”.
 3. Kryzysy dopingują do działania, do rozwoju na przykładach życiorysów.
 4. Ponadczasowe korzyści współpracy.
 5. O pracy nad sobą.

Prowadzący: Dorota Fryc-Piętak

Do webinaru zostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zarejestruj się na nasz bezpłatny webinar.

  Zapisy na webinar: Pomysł na lekcję wychowawczą, zasady “fair play”. / Godzina z ekspertem / - 9.03.2023r. - online - Dorota Fryc-Piętak

  WAŻNA INFORMACJA!

  Link do webinaru zostanie wysłany zaraz po zarejestrowaniu się. Proszę sprawdzić swoją skrzynkę email (również w folderze SPAM), gdyby link nie dotarł prosimy o kontakt.


  UWAGA: kręcące się kółeczko po naciśnięciu "Zarejestruj" nie oznacza braku rejestracji. Prosimy odczekać kilka sekund aż pojawi się komunikat o prawidłowej rejestracji. Na potwierdzenie otrzymają Państwo emaila.