Konferencja „Edukacja uczniów ze zróżnicowanymi potrzebami edukacyjnymi” (28.04.2023) z patronatem Prezydenta Miasta Krakowa!

Urząd Miasta Krakowa wraz z realizatorami projektu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Forum kadry włączającej województwa małopolskiego” – Instytutem Nauki Lektikon i Akademią ADN – zaprasza dyrektorów
i wicedyrektorów szkół i przedszkoli z terenu Miasta Krakowa
 do udziału w bezpłatnej konferencji „Edukacja uczniów ze zróżnicowanymi potrzebami edukacyjnymi”, która odbędzie się w dniu 28.04.2023, w godzinach 11.00 – 14.00, w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa, plac Wszystkich Świętych 3-4.

Celem konferencji jest wyposażenie dyrektorów szkół i przedszkoli w wiedzę potrzebną do tworzenia środowiska efektywnie  włączającego wszystkie dzieci i wszystkich uczniów w proces dydaktyczno-wychowawczy oraz zaproszenie dyrektorów i nauczycieli pracujących w krakowskich szkołach i przedszkolach, do udziału w bezpłatnym, ministerialnym projekcie edukacyjnym. W ramach projektu udzielane jest wsparcia szkoleniowo-doradcze w obszarach związanych z tworzeniem środowiska efektywnie  włączającego wszystkie dzieci i wszystkich uczniów w proces dydaktyczno-wychowawczy. Celem konferencji jest również zaprezentowanie doświadczenia i korzyści małopolskich szkół i przedszkoli, które dotychczas wzięły udział w projekcie.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY.

Adresaci: Dyrektorzy szkół i przedszkoli Gminy Miejskiej Kraków

Data: 28.04.2023, 11.00 – 14.00

Miejsca: Sala Obrad Urzędu Miasta Krakowa, Plac Wszystkich Świętych 3-4, Kraków

Organizatorzy:

• Urząd Miasta Krakowa

• Instytut Nauki Lektikon

• Instytut ADN

Rejestracja: https://lektikon.pl/wydarzenie/konferencja-krakow/

Program (aby pobrać program w wersji pdf kliknij TUTAJ):

Ostatnio dodane:

Najbliższe szkolenia: