Co to było za popołudnie!
Z kompletem uczestników weszliśmy do wirtualnego pokoju konferencyjnego porozmawiać o Szkole Bliżej Ucznia. Było z nami ponad 500 osób!
O czym to nie rozmawialiśmy!
Szkoła w kryzysie – świetny moment na proponowanie alternatywnych rozwiązań
Oświaty równoległe
Dlaczego programowanie lepiej wychodzi ludziom niż AI
Aktywne formy nauki czyli po nitce do kłębka
Ocenianie kognitywne
Prawo do popełniania błędów
Świadome kompetencje i łączenie kropek
Głos w tak wielu ważnych kwestiach zabrała dr Gabriela Olszowska, Mikołaj Marcela @Kacper Kupczak Anna Mendela oraz dyrekcja IN Lektikon – Anna Ryszka i Radosław Świergosz przy bezcennym udziale współorganizatora Małgorzaty Niewodowskiej Specjalistyczna PPP Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi .
To, że poruszonych zostało tak wiele ważnych i aktualnych dla środowiska oświatowego tematów, wybrzmiało w słowach uznania dla panelistów w Waszych, Drodzy Uczestnicy, komentarzach. Dziękujemy wszystkim za tak liczny i aktywny udział w spotkaniu
Czujemy wdzięczność, że bierzemy udział w czymś większym, w początku zmian, które niewątpliwie czeka szkolnictwo w Polsce.
Dziękujemy dyrektor Małgorzacie Niewodowskiej za zaufanie i współpracę przy kolejnym już projekcie online
Na podsumowanie zacytujemy wspomnianego dziś przez Kacpra Steve’a Jobsa: „Ci którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają”
(Dla wszystkich, którzy nie do końca wiedzą o co chodzi, mamy niespodziankę: na kanale YT Instytutu Nauki Lektikon ukaże się nagranie tej pierwszej ogólnopolskiej konferencji z cyklu „Szkoła Bliżej Ucznia”).
Konferencja była również okazją do zaprezentowania naszego nowego projektu WIZa: Wielokierunkowa Informacja Zwrotna, o czym mówili Radosław Świergosz i Anna Ryszka. Szczegóły wkrótce
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach:
LekTUS-certyfikowane szkolenie Treningu Umiejętności Społecznych,A. Ryszka,R. Świergosz, 15-16.05,24
Konferencja „Szkoła bliżej ucznia” – praktyczne rozwiązania systemowe w obszarze ochrony małoletnich
Post Views: 525